Переможець Every Kids’ Choice Awards 2023
Улюблений телесеріал (для дітей)
Переможець: The Fairly OddParents: Fairly Odder
Чи боїшся ти темряви?
Кльовий мюзикл: Мюзикл - серіал
Міз Марвел
Дім Рейвен
Дівчинка Лей-Лей
Могутні каченята: Законодавці гри
The Really Loud House
Улублений телесеріал (для всієї родини)
Переможець: Венздей
Кобра КайАй-Карлі
Обі-Ван Кенобі
Жінка-Галк: Адвокатка
Дивні Дива
Молодий Скеля
Юний Шелдон
Улюблене реаліті-шоу
Переможець: МастерШеф діти
Кумедне домашнє відео Америки
Америка має талант
Американський воїн ніндзя
Підлога - це лава
Замаскований співак
Улюблений мультсеріал
Переможець: Губка Боб Квадратні Штани
Світ Юрського періоду: Крейдовий табір
Rugrats
Юні титани, вперед!
Гучний дім
Смурфики
Улюблена телезірка-жінка (для дітей)
Переможець: Олівія Родріґо (Ніні, Кльовий мюзикл: Мюзикл)
Одрі Грейс Маршалл (Вів Тернер, The Fairly OddParents: Fairly Odder)
Імоджен Коен (Зіна, The Fairly OddParents: Fairly Odder)
Рейвен-Сімон (Дім Рейвен, Рейвен Бакстер)
Софія Вайлі (Кльовий мюзикл: Мюзикл, Джина)
Дівчинка Лей-Лей (Лей-Лей, Дівчинка Лей-Лей)
Улюблена телезірка-чоловік (для дітей)
Переможець: Джошуа Басет (Кльовий мюзикл: Мюзикл, Рікі)
Брейді Нун (Еван Морроу, Могутні каченята: Законодавці гри)
Израэль Джонсон (Ной Ламберт, Bunk'd)
Тайлер Владіс (Рой, The Fairly OddParents: Fairly Odder)
Вольфганг Шеффер (Лінкольн Лауд, The Really Loud House)
Янг Дилан (ЯHГ ДИЛAН, ЯHГ ДИЛAH TAЙЛEPA ПEPPИ)
Улюблена телезірка-жінка (для всієї родини)
Переможець: Дженна Ортега (Венздей Аддамс, Венздей)
Гіларі Дафф (Софі, Як я зустріла вашого батька)
Міллі Боббі Браун (Одинадцать, Дивні Дива)
Міранда Косгроув (Карлі Шей, Ай-Карлі)
Седі Сінк (Макс Мейфілд, Дивні Дива)
Трейсі Елліс Росс (Боу Джонсон, Темніють)
Улюблена телезірка-чоловік (для всієї родини)
Переможець: Фінн Вулфгард (Майка Віллер, Дивні Дива)
Калеб Маклафлін (Лукас Синклер, Дивні Дива)
Юен Мак-Грегор (Обі-Ван Кенобі, Обі-Ван Кенобі)
Гейтен Матараццо ( Дастін Хендерсон, Дивні дива)
Джеррі Трейнор (Спенсер Шей, Ай-Карлі)
Ральф Маккіо (Деніел Ларуссо, Кобра Кай)
Улюблений фільм
Переможець: Їжак Сонік 2
Аватар: Шлях води
Чорний Адам
Чорна пантера: Ваканда назавжди
Фокус-покус 2
Світ Юрського періоду: Домініон
Monster High фільм
Топ Ґан: Меверік
Улюблений кіноактор
Переможець: Двейн Джонсон (Чорний Адам/Тет-Адам, Чорний Адам)
Кріс Гемсворт (Тор, Тор: Любов і Грім)
Кріс Пратт (Овен Ґрейді, Світ Юрського періоду 3: Домініон)
Джим Керрі (Доктор Роботнік, Їжак Сонік 2)
Раян Рейнольдс (Дорослий Адам, Проєкт Адам)
Том Круз (Капітан Піт 'Меверік' Мітчелл, Топ Ґан: Меверік)
Улюблена кіноакторка
Переможець: Міллі Боббі Браун (Енола Холмс, Енола Холмс 2)
Елізабет Олсен ( Ванда Максимова / Багряна відьма, Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля)
Летиція Райт (Шурі, Чорна пантера: Ваканда назавжди)
Люпіта Ніонго (Накія, Чорна пантера: Ваканда назавжди)
Наталі Портман (Джейн Фостер/Могутній Тор, Тор:Любов і Грім)
Сара Джессіка Паркер (Сара Сандерсон, Фокус-покус 2)
Улюблений мультфільм
Переможець: Посіпаки: Становлення лиходія
DC Ліга Супер
Улюбленців
Монстри на канікулах: Трансформанія
Базз Рятівник
ПоганціЯ - панда
Улюблена пісня
Переможець: "As It Was" - Гаррі Стайлс
"About Damn Time" - Lizzo
"Anti-Hero" - Тейлор Свіфт
"Bejeweled" - Тейлор Свіфт
"Break My Soul" - Бейонсе
"First Class" - Jack Harlow
"I Ain't Worried" - OneRepublic
"Lift Me Up" - Ріанна
Улюблений музичний альбом
Переможець: Midnights (3am Edition) - Тейлор Свіфт
Dawn FM - The Weeknd
GOD DID - DJ Khaled
Harry's House - Гаррі Стайлс
Renaissance - Бейонсе
Special - Lizzo
Улюблена співачка
Переможець: Тейлор Свіфт
Адель
Бейонсе
Біллі Айліш
Карді БіЛеді Ґаґа
Lizzo
Ріанна
Улюблений співак
Переможець: Гаррі Стайлс
Bad Bunny
Drake
Ед Шіран
Джастін Бібер
Кендрік Ламар
Post Malone
The Weeknd
Улюблена музична група
Переможець: BTS
5 Seconds of Summer
Black Eyed Peas
BLACKPINK
Imagine Dragons
OneRepublic
Panic! At the Disco
Paramore
Улюблена музична колаборація
Переможець: "Sweetest Pie" - Megan Thee Stallion, Дуа Ліпа
"Bam Bam" - Camila Cabello, спільно з Ед Ширан
"Don't You Worry" - Black Eyed Peas, Девід Ґетта, Шакіра
"I Like You (A Happier Song)" - Post Malone, спільно з Doja Cat
"Numb" - Marshmello, спільно з Халід
"Stay With Me" - Calvin Harris, спільно з Джастін Тімберлейк, Halsey, Фаррелл
Улюблений прорив сезону
WINNER: Дав Камерон
Девон Коул
GAYLE
Joji
Лорен Спенсер-Сміт
Nicky Youre
Улюблена світова зірка
Переможець: Гаррі Стайлс (Велика Британія)
Bad Bunny (Латинська Америка)
BLACKPINK (Азія)
Rosalía (Європа)
Тейлор Свіфт (Північна Америка)
Tones and I (Австралія)
Wizkid (Африка)
Улюблений музичний інфлюєнсер
Переможець: Белла Порч
Діксі Д'Амеліо
Джоджо Сіва
Олівер Трі
Стівен Санчес
Дівчинка Лей-Лей
Улюблений творець
Переможець: MrBeast
Austin Creed
Ninja
Ryan's World
SeanDoesMagic
Unspeakable
Улюблена творчиня
Переможець: Чарлі Д'Амеліо
Едісон Рей
Діксі Д'Амеліо
Gracie's Corner
Kids Diana Show
Міранда Сінгс
Улюблена сім'я в соціальних мережах
Переможець: Ninja Kidz TV
FGTeeV
Ohana Adventure Family
The Bucket List Family
The Royalty Family
The Williams Family
Улюблена спортсменка
Переможець: Серена Вільямс
Кендейс ПаркерКлое Кім
Наомі Осака
Сімона Байлс
Вінус Вільямс
Улюблений спорстмен
Переможець: Леброн Джеймс
Ліонель Мессі
Патрік Махомес
Шон Вайт
Стівен Каррі
Том Брейді
Улюблений домашній улюбленець знаменитості
Переможець: Olivia Benson Swift
Dodger Evans
Gino Chopra Jonas
Noon Coleman
Piggy Lou Bieber
Toulouse Grande
Улюблена книга
Переможець: Серія романів "Гаррі Поттер"
Книжна серія "Комікс-клуб Кіт Кід"
Серія художніх книг "Щоденник слабака"
Серія художніх книг "П'ять ночей із Фредді"
Серія романів "Капітан Підштанько"
Серія художніх книг "Погані хлопці"
Улюблена відео-гра
Переможець: Minecraft
Adopt Me!
Brookhaven
Just Dance 2023
Mario + Rabbids Sparks of Hope
Pokémon Scarlet and Violet