ЯК ПРАЦЮЄ ГОЛОСУВАННЯ НА НАГОРОДІ NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS 2023

Цього року Nickelodeon Kids' Choice Awards («KCA») дає вам, глядачам, право голосувати за переможців більшості наших нагород.

Nickelodeon і Nickelodeon International відповідатимуть за управління KCA та всі пов'язані з цим питання, включаючи відбір номінантів, адміністрування голосування та вручення нагород.

1. Період голосування:
Період голосування для всіх категорій розпочнється 30 січня 2023 року та завершиться 4 березня 2023 року.

2. Методи голосування:
Голоси прийматимуться наступним чином:
1. Веб-сайт: через веб-сайт Nick International KCA за адресою http://kca.nickelodeon.tv/vote ( один голос зараховується за один клік), тільки для всіх основних категорій, як зазначено в розділі 3 нижче.

3. Категорії голосування:
Nickelodeon і Nickelodeon International залишають за собою право переглядати або додавати додаткові категорії голосування, про що буде оголошено пізніше . Переможці категорій будуть оголошені під час KCA 4 березня 2023 року.

Що стосується голосів, зроблених через веб-сайт, буде визнано максимум 100 голосів за один день у кожній категорії, з одного присторою, який використовується для голосування, голоси, що перевищують цю кількість, не будуть прийняті або зараховані. Використання будь-яких пристроїв для автоматизації голосування заборонено, включаючи, але не обмежуючись цим, програмно-генероване, роботизоване, запрограмоване, скриптове, макросне або інше автоматизоване голосування. Nickelodeon International залишає за собою право на власний розсуд дискваліфікувати будь-який голос, який, як вона підозрює або виявляє: (a) був викоростанний програмно створений, роботизований, запрограмований, скриптовий, макрос або інше автоматизований голос; (b)було втручання в процес голосування; (c) діяв с порушенням цих Правил голосування; або (d) діяв неспортивно чи деструктивно, або з наміром дратувати, ображати, погрожувати чи переслідувати будь-яку іншу особу.

Загальна кількість голосів, поданих протягом Періоду голосування за номінантів у кожній з міжнародних категорій, буде підрахована Nickelodeon International, і номінант, який набере найбільшу кількість голосів у відповідній категорії, як визначено Nickelodeon International, буде оголошений переможцем такої категорія. Загальна кількість голосів, поданих протягом періоду голосування за номінантів у кожній з основних категорій, буде передана Nickelodeon для обробки. Якщо цей процес голосування буде перервано з будь-якої причини, буде виявлено що він був сфальсифікований або з будь-якої іншої причини, яку Nickelodeon International на власний розсуд вважатиме обгрунтовно необхідною, Nickelodeon International залишає за собою право обирати переможців на власний розсуд і може взяти до уваги кількість голосів, отриманих кандидатом до моменту переривання чи скасування процесу голосування.

Беручи участь у цьому процесі голосування, ви погоджуєтеся дотримуватися цих правил «ЯК ПРАЦЮЄ ГОЛОСУВАННЯ НА NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS 2023». Недотримання цих правил може призвести до дискваліфікації учасника голосування виключно на розсуд Nickelodeon International. Nickelodeon International залишає за собою право в будь-який час на власний розсуд змінювати ці правила «ЯК ПРАЦЮЄ ГОЛОСУВАННЯ НА НАГОРОДІ NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS 2023».

Усі тлумачення цих правил «ЯК ПРОХОДИТЬ ГОЛОСУВАННЯ НА НАГРАДУ NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS 2023» і рішень Nickelodeon International щодо цього процесу голосування є остаточними.